Πανελλαδικό

Το Πανελλαδικό Συμβούλιο

Α. ΘΕΣΜΙΚΗ ΕΚΠΡΟΣΩΠΗΣΗ

  1.  

Πετράκης Σταύρος

ΔΟΕ

  1.  

Φασφαλής Νίκος

ΔΟΕ

  1.  

Μπράτης Δημήτρης

Αιρετός ΚΥΣΠΕ

  1.  

Σίντος Στέφανος

ΑΔΕΔΥ

  1.  

Σταυρίδης Γιώργος

ΑΔΕΔΥ

  1.  

Ζανεττούλλης Δημήτρης

ΑΔΕΔΥ

  1.  

Πετράκης Νεκτάριος

ΑΔΕΔΥ

  1.  

Νίκος Μαγκανάρης

ΙΠΕΜ ΔΟΕ

  1.  

Θανάσης Γκούμας

ΙΠΕΜ ΔΟΕ

  1.  

Κέγκος Φίλιππος

Ελεγκτική Επιτροπή ΔΟΕ

  1.  

Αυξωνίδης Άρης

ΑΠΥΣΠΕ Στερεάς Ελλάδας

  1.  

Βασιλάκου Ράνια

ΑΠΥΣΠΕ Δυτικής Μακεδονίας

  1.  

Μπουκομάνης Δημήτρης

ΑΠΥΣΠΕ Ηπείρου

  1.  

Μουτσάκης Κώστας

ΑΠΥΣΠΕ Νοτίου Αιγαίου

 

Β. ΕΚΛΕΓΜΕΝΑ ΜΕΛΗ

1.

Νίκου Μαντώ

Αν. Μακεδονία – Θράκη

2.

Αξιμιώτης Νίκος

Αν. Μακεδονία – Θράκη

3.

Τσούλης Θωμάς

Δυτ. Μακεδονία

4.

Μαλέα Βάσω

Δυτ. Μακεδονία

5.

Αμπελίδης Τάσος

Κ. Μακεδονία

6.

Λαζαρίδης Δημήτρης

Κ. Μακεδονία

7.

Ανθόπουλος Κώστας

Κ. Μακεδονία

8.

Σερμπίνης Χρήστος

Κ. Μακεδονία

9.

Καρακώτσογλου Αντώνης

Κ. Μακεδονία

10.

Πετρόπουλος Περίανδρος

Κ. Μακεδονία

11.

Κόμπος Κώστας

Κ. Μακεδονία

12.

Αντωνοπούλου Νάνσυ

Κ. Μακεδονία

13.

Γκόγκα Ελένη

Κ. Μακεδονία

14.

Ωραιοπούλου Σούλα

Κ. Μακεδονία

     

15

Κουκουρίκος Παναγιώτης

Κ. Μακεδονία

16.

Πετκόπουλος Κώστας

Κ. Μακεδονία

17.

Κωνσταντινίδης Φίλιππος

Θεσσαλία

18.

Τσιούλκας Χρήστος

Θεσσαλία

19.

Τσουμελέκα Αλέκα

Ήπειρος

20.

Παπαγεωργίου Δημήτρης

Ήπειρος

21.

Παλαιοδήμος Γιώργος

Ήπειρος

22.

Μπονόβας Γιάννης

Στ. Ελλάδα

23.

Κεχαγιάς Στέλιος

Στ. Ελλάδα

24.

Βαζούρας Σπύρος

Στ. Ελλάδα

25.

Τσιαπλές Νίκος

Στ. Ελλάδα

26.

Καραβά Μένη

Στ. Ελλάδα

27.

Κορωναίου Βέτα

Στ. Ελλάδα

28.

Τσόγκας Χρήστος

Δυτ. Ελλάδα

29.

Χάιδος Κώστας

Δυτ. Ελλάδα

30.

Μπαγιώργος Αντρέας

Δυτ. Ελλάδα

31.

Μπάντιος Δημήτρης

Δυτ. Ελλάδα

32.

Κωστόπουλος Βασίλης

Δυτ. Ελλάδα

33.

Ντέμος Αντώνης

Πελοπόννησος

34.

Πανοπούλου Βιβή

Πελοπόννησος

35.

Λαζάρου Μαρία

Πελοπόννησος

36

Μεϊμέτης Παρασκευάς

Πελοπόννησος

37.

Ψαριώτης Γιάννης

Αττική

38.

Λεμπέση Κατερίνα

Αττική

39.

Κωνσταντόπουλος Τάκης

Αττική

40.

Γιαννόγκονα Αθηνά

Αττική

41.

Παπαδάκη Φαίη

Αττική

42.

Βαγενάς Θωμάς

Αττική

43.

Ταπρατζή Αμαλία

Αττική

44.

Κορδώνιας Μιχάλης

Αττική

45.

Κορδολαίμης Βαγγέλης

Αττική

46.

Ηλιάδη Νατάσα

Αττική

47.

Αμανάκης Νίκος

Κρήτη

48.

Μαρινάτος Γιάννης

Κρήτη

49.

Κουπατσιάρης Αλέξανδρος

Κρήτη

50.

Ποζίδης Παναγιώτης

Ιόνια

51.

Καμπούρης Στέλιος

Β. Αιγαίο

 

Γ. ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.

Νάτσια Ελευθερία

Ήπειρος

2.

Μπαλακέρα Καρολίνα

Ήπειρος

3.

Σίμος Βασίλης

Θεσσαλία

4.

Μπέκα Αποστολία

Θεσσαλία

5.

Μάγειρας Βαγγέλης

Θεσσαλία

6.

Τσολοπάνης Κώστας

Δυτ. Μακεδονία

7.

Μπούσιος Νίκος

Δυτ. Μακεδονία

8.

Σαββίδου Σταυρούλα

Δυτ. Μακεδονία

9.

Παραδεισανός Κώστας

Κρήτη

10.

Στρατάκη Μαρία

Κρήτη

11.

Βογιατζόγλου Ιορδάνης

Κ. Μακεδονία

12.

Σολωμού Ηρώ

Κ. Μακεδονία

13.

Πυλαρινός Διονύσης

Ιόνιο

14.

Χατζηελευθερίου Θανάσης

Βόρειο Αιγαίο

     

 

Τελευταίες ανακοινώσεις ΔΗ.ΣΥ.

86η Γενική Συνέλευση ΔΟΕ

Διεκδικούμε.....Καταγγέλλουμε...

Κύλιση στην Αρχή